Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Informujemy, że szkoła została przygotowana do rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Zostały opracowane wewnętrzne procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COViD-19 na terenie naszej szkoły zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN. Dokumenty umieszczone zostały na stronie internetowej szkoływww.sp6.miasto.zgierz.pl (Procedury bezpieczeństwa – COVID-19).

Przypominam, że tego dnia odbędą się tylko spotkania uczniów z wychowawcami klas wg podanego wcześniej harmonogramu.

Ze względów bezpieczeństwa uczniowie przed wejściem do szkoły, dezynfekują dłonie i zachowują bezpieczną odległość między sobą – co najmniej 1,5m.

Tego dnia przekazane zostaną uczniom wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wznowienia zajęć.

Rodzice w tym dniu nie mogą wchodzić na teren szkoły, z wyjątkiem rodzica uczniów klas pierwszych.

Do szkoły mogą przyjść uczniowie bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych.

Prosimy o bezwzględne stosowanie się do podanych informacji, dla bezpieczeństwa całej naszej społeczności szkolnej.

Serdecznie pozdrawiam

Dyrektor Szkoły – Halina Sypka