Już po raz trzeci organizujemy Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego z Elementami Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego dla uczniów gimnazjów z terenu miasta Zgierza i powiatu zgierskiego. Konkurs odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Zgierza, Starosty Zgierskiego, Centrum Brytyjskiego Uniwersytetu Łódzkiego, Wydawnictwa Oxford, American Corner i Biura Podróży ATAS sp..z o.o. Więcej informacji, w tym harmonogram i regulamin konkursu, znajdują się w rozwinięciu wiadomości.

Dyrektor oraz nauczyciele języka angielskiego z Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi ul. 3 Maja 46A serdecznie zapraszają uczniów klas I, II i III do wzięcia udziału w III Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego z elementami wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego.

Miejsce i czas:

Etap szkolny – marzec/kwiecień 2016r., na terenie szkoły, czas trwania 60 min

Etap powiatowy – 17 maja 2016r., Gimnazjum nr 2, czas trwania 90 min.

Uroczysty finał i wręczenie nagród3 czerwca 2016r., Gimnazjum nr 2 godzina 11.00

Zgłoszenia:

etap szkolny – do nauczyciela języka angielskiego

etap powiatowy – szkoła zgłasza 3 najlepszych uczniów

Dokumenty: