Już po raz drugi organizujemy Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego z Elementami Wiedzy o Krajach Angielskiego Obszaru Językowego dla Uczniów Gimnazjów z terenu miasta Zgierza i gminy Zgierz. Konkurs odbywa się pod patronatami Prezydenta Miasta Zgierza, Starosty Zgierskiego, Uniwersytetu Łódzkiego i American Cornner. Sponsorami nagród są wydawnictwo Oxford i biuro turystyki młodzieżowej ATAS. Konkurs będzie się odbywał na etapie szkolnym  i powiatowym.  Szkoły mogą się zgłaszać do 16 marca. 15 maja odbędzie się etap powiatowy w Gimnazjum nr 2 im. J. Kochanowskiego, a 22 maja uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Serdecznie zapraszamy uczniów

klas I, II i III do wzięcia udziału
w II Powiatowym Konkursie Języka angielskiego z elementami wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego

Miejsce i czas:

etap szkolny – marzec/kwiecień 2015r., na terenie szkoły, czas trwania 60 min

etap powiatowy – 15 maja 2015r., Gimnazjum nr 2, czas trwania 90 min.

Uroczysty finał i wręczenie nagród – 22 maja 2015r., Gimnazjum nr 2 godzina 11.00

Zgłoszenia:

etap szkolny – do nauczyciela języka angielskiego

etap powiatowy – szkoła zgłasza 3 najlepszych uczniów