Wszystkich szóstoklasistów zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie języka angielskiego z elementami wiedzy o Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Etapy szkolne odbywają się w szkołach podstawowych, natomiast etap powiatowy, w którym może wziąć udział maksymalnie trzech uczniów z jednej szkoły, odbędzie się w naszym gimnazjum w piątek 27 lutego 2015 roku o godzinie 10.00. Więcej informacji oraz regulamin znajduje się w rozwinięciu wiadomości.

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KLASY VI

27 lutego 2015r.

Gimnazjum nr 2 im. J. Kochanowskiego w Zgierzu
z Oddziałami Dwujęzycznymi

Zgierz, ul. 3 Maja 46A

Zaproszenie

Dyrektor Gimnazjum nr 2 im. J. Kochanowskiego w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi oraz nauczyciele języka angielskiego serdecznie zapraszają uczniów klas VI do udziału w:

Konkursie języka angielskiego z elementami wiedzy o

Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Etap szkolny konkursu odbędzie się w siedzibie Szkoły Podstawowej.

Etap powiatowy konkursu (max. 3 uczniów ze szkoły) odbędzie się w budynku Gimnazjum nr 2 im. J. Kochanowskiego, Zgierz ul. 3 Maja 46A, w piątek, 27 lutego 2015r. o godzinie 10.00.

Test będzie się składał z zadań sprawdzających gramatykę i słownictwo oraz czytania ze zrozumieniem, pisania krótkiej wiadomości o sobie i zadań sprawdzających ogólną wiedzę o Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych (sławne osoby, ich dzieła, charakterystyczne miejsca, itp.).

Zdobywcy 3 pierwszych miejsc mogą się ubiegać o przyjęcie do klasy dwujęzycznej w pierwszej kolejności.

Harmonogram konkursu:

9.50                              – powitanie

10.00 – 11.00                – wypełnianie testu

11.00–11.30                  – przerwa/ poczęstunek

– sprawdzenie testu

11.30 – 12.00                – uroczyste zakończenie

– ogłoszenie wyników

– wręczenie nagród

Regulamin konkursu oraz zaproszenie.