Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami multimedialnymi przygotowanymi przez uczniów naszego Gimnazjum w ramach projektów edukacyjnych. Prace zostały wykonane w programie PowerPoint i są poświęcone językom obcym. Dzięki nim dowiesz się, jak można skuteczniej przyswajać wiedzę, co to jest język globalny oraz zdobędziesz wiadomości na temat Edukacyjnego Dnia Języków.

Poniżej znajdziecie trzy prezentacje związane z językami obcymi. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi projektami zrealizowanymi przez uczniów i uczennice naszej szkoły. Znajdziecie je w tym miejscu i w menu z lewej (zakładka Prezentacje i projekty uczniów).

logo jezyki

Prezentacja na temat nauki języków obcych - zobacz, w jaki sposób możesz efektywniej uczyć się języków obcych (Aleksander Jabłoński, Piotr Przygoda, Patryk Chojnacki, Piotr Bednarek).

Język globalny - jeśli nie wiesz, co oznacza ten termin, to ściągnij i obejrzyj prezentację wykonaną przez  Bartosza Hajdysa, Mateusza Pieprzowskiego, Piotra Przybysza i Dominika Szydziaka.

Europejski Dzień Języków - najważniejsze informacje na ten temat w prezentacji Łukasza Stańczaka.