9 kwietnia 2018 roku rozstrzygnięto I Powiatowy Konkurs „Naturalnie, Smacznie, Zdrowo”, który został zorganizowany przez naszą szkołę  i Firmę JOGO. W uroczystości uczestniczyli pan Sławomir Żuchowski – specjalista ds. handlu i marketingu Łódzkiej Spółdzielni Mleczarskiej JOGO, która też ufundowała nagrody dla uczestników konkursu, pani Joanna Sujecka – nauczycielka plastyki , pani Anna Tomczyk – Wołk – nauczyciela biologii oraz opiekunowie nagrodzonych uczniów.

Na początku obejrzeliśmy prezentację przygotowaną przez uczennice klasy 2A gimnazjum – „Tajemnice Mózgu”.

Następnie pani Joanna Sujecka przedstawiła wyniki konkursu, w którym wzięły udział 4 szkoły oraz MDK w Zgierzu.

Komisja po obejrzeniu zgłoszonych prac ustaliła następujący werdykt:

I miejsce – Iza Kaźmierczak – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Zgierzu z oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi

II  miejsce – Kacper Raczak – Szkoła Podstawowa im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie

III miejsce – Iza Flis – Szkoła Podstawowa im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskiech w Biesiekierzu Rudym

Wyróżnienie – Iga Rutkowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu

Wyróżnienie – Dawid Krzeszewski – Szkoła Podstawowa Ne 3 w Głownie

Wyróżnienie – Marta Marciniak – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Zgierzu z oddziałami Dwujęzycznymi i Oddziałami Sportowymi

Poza konkursem Wyróżnienia otrzymali uczniowie klasy IV A – Daniel Goss i Mariusz Węgłowski

Spotkanie zakończyła degustacja produktów Firmy JOGO – wszystkie były oczywiście - „naturalne, smaczne i zdrowe”. Nagrodzonym Uczennicom i Uczniom gratulujemy, Firmie JOGO dziękujemy za wsparci i ufundowanie nagród.

Do zobaczenia za rok!