Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z Przedszkolem nr 8 w Zgierzu. ”Ku naszemu zadowoleniu młodzież wraz z opiekunem bardzo chętnie przystąpiła do programu „Starsza siostra, starszy brat w przedszkolu”. Zadaniem wolontariuszy będzie wspólna zabawa z przedszkolakami, rysowanie, gry, czytanie i rozmowy. Oczywiście wszystko odbywać będzie się pod opieką nauczyciela. Starsza koleżanka i starszy kolega będą jak siostra i brat, którzy stanowią pozytywny wzór do naśladowania, są opiekuńczy, mądrzy, mają czas dla młodszego rodzeństwa. Przedstawiamy tych młodych entuzjastów, uśmiechniętych, pełnych pozytywnej energii wraz z opiekunem panią Katarzyną Okurowską” – cytat ze strony przedszkola.