Znane są już nazwiska 12 uczniów i uczennic zakwalifikowanych do finałowego etapu I Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego pod patronatem Starosty Zgierskiego i Prezydent Miasta Zgierza.  W gronie finalistów znaleźli się gimnazjaliści ze Zgierza, Leśmierza, Parzęczewa, Aleksandrowa Łódzkiego i Słowika. Lista osób zakwalifikowanych oraz dalsze informacje związane z konkursem znajdują się w rozwinięciu wiadomości.

Imię i nazwisko ucznia Nazwa szkoły
1. Oliwia Nowak Miejskie Gimnazjum Sportowe w Aleksandrowie Łódzkim
2. Michał Wójciak Miejskie Gimnazjum Sportowe w Aleksandrowie Łódzkim
3. Emilia Krysiak Zespół Szkół w Leśmierzu
4. Jakub Majewski Zespół Szkół w Leśmierzu
5. Agata Arendarczyk Gimnazjum w Parzęczewie
6. Tomasz Bialobrzeski Gimnazjum w Parzęczewie
7. Michalina Maciak Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Słowiku
8. Jakub Lewandowski Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Słowiku
9. Aleksandra Stępień Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgierzu
10. Aleksandra Miałkowska Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Zgierzu
11. Lena Nowakowska Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zgierzu
12. Tomasz Witczak Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zgierzu

Wszystkim uczniom i ich nauczycielom gratulujemy i zapraszamy na etap powiatowy w dniu 15 maja 2013 r. (środa). Uczniowie przystępują do etapu powiatowego o godzinie 10.00, dlatego też prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie.

Czas przeznaczony na rozwiązanie testu wynosi 45 minut. Etap powiatowy odbywa się na terenie naszej szkoły: Gimnazjum nr 2 im. J.Kochanowskiego w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. 3 Maja 46a.

Finał konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 15 maja po sprawdzeniu prac konkursowych. Laureaci konkursu na szczeblu powiatowym otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.  W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 0427162676 lub mailowy: gim2.niemiecki@gmail.com

Gorąco zapraszamy!

Aneta Palmowska-Surma i Elżbieta Leniart