Ponieważ zbliża się termin wykonywania zadań na III Festiwal Krajów Anglojęzycznych – Stany Zjednoczone podajemy możliwe sposoby ich realizacji. Klasy, które mają inne zadanie niż prezentacja, mogą nagrać swój występ w formie filmu i przekazać klasie, której zadanie wykonują do odtworzenia na ich godzinie wychowawczej. Pozostałe klasy, które mają do wykonania prezentacje, umówią się na dogodny dla obu klas termin do końca kwietnia i również zrobią zdjęcia dokumentujące swoją prezentację. W przygotowanie zadania powinna być zaangażowana cała klasa, a w jego przedstawianiu brać udział jak największa liczba uczniów klasy. Każda klasa może uzyskać od 0 do 10 punktów. Punkty będą doliczane do drużynowego wyniku klasy z Quizu Wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Przypominamy również o terminach przesłuchań do poszczególnych części festiwalu

- Prace plastyczne należy oddać do piątku 16 lutego 2018r do pani J. Sujeckiej do sali 104. Prace muszą być zatytułowane i podpisane.

- Prace literackie należy oddać zgodnie z ustaleniami ze swoim nauczycielem języka angielskiego. (uczniowie pani M. Stasińskiej wysyłają na maila do 4 lutego).

- Przesłuchanie piosenek odbędzie się w poniedziałek 19 lutego 2018r. na 8 godzinie lekcyjnej u pani K. Szczepańskiej w sali 210

- Przegląd układów choreograficznych odbędzie się na 5 godzinie lekcyjnej w czwartek 22 lutego 2018 r., u pani A. Kowanek w sali gimnastycznej

Poniżej lista osób z poszczególnych klas biorących udział w Festiwalu oraz lista zadań z możliwością wykonania filmu.