16 kwietnia odbyła się pierwsza runda turnieju piłkarskiego Coca-Cola Cup. W tym dniu dzieci z całej Polski zacięcie rywalizowały na boiskach piłkarskich. Uczniowie i uczennice naszego Gimnazjum spisali się wyśmienicie przechodząc do kolejnej rundy tego popularnego turnieju. Opiekunem drużyny żeńskiej był pan Radosław Fremel, natomiast męskiej pan Marcin Nowacki.

Drużyna żeńska trafiła do grupy czterech zespołów, w której rywalizowały również gimnazja z Parzęczewa, Strykowa i Modlna. Ostatecznie dziewczęta z czterema punktami na koncie zajęły premiowane przejściem do dalszych rozgrywek, drugie miejsce. Chłopcy musieli z kolei stawić czoła uczniom z Parzęczewa i Strykowa. Remis i wygrana zapewniły naszym piłkarzom awans z pierwszego miejsca w grupie.

Gratulujemy i życzymy przejścia do kolejnej rundy!