UWAGA – Mając na uwadze dobro uczniów, przede wszystkim komfort nauki języka z podziałem na grupy dokonano korekty list klas VII. Aktualne listy zamieszczamy poniżej:
Klasa 7A
Wychowawca: Balcerska Aleksandra
- Bartczak Jan
- Bartosik Adrianna
- Bogacka Alicja
- Czechowski Artur
- Czubak Rafał
- Dąbrowski Aleksander
- Dunin Maciej
- Głowacka Julia
- Godlewski Mateusz
- Heliński Maciej
- Jawor Antonina
- Kacprzak Jakub
- Kaźmierczak Igor
- Klauzińska Maja
- Kliza Aleksander
- Kontowicz Wojciech
- Kukuła Barbara
- Łaganowska Martyna
- Majsik Gabriela
- Nierodka Maja
- Nykiel Martyna
- Oraczyńska Natasza
- Passejna Julia
- Pawłowski Mikołaj
- Rus Hanna
- Siuda Alicja
- Siuda Patrycja
- Stawińska Maria
- Stefanowicz Tymoteusz
- Węgłowski Wiktor
Klasa 7B
Wychowawca: Borasik Artur
- Bednarski Kacper
- Chełstowski Valerio
- Czapliński Jakub
- Glebko Yurii
- Kapeliński Kacper
- Kasprowicz Bartosz
- Kmiecik Krystian
- Kozłowski Kacper
- Lewandowski Jakub
- Majdan Kacper
- Majewski Wojciech
- Małachowski Wiktor
- Niciak Piotr
- Nowaczyk Przemysław
- Pietrzak Bartosz
- Puczek Dominik
- Sawko Piotr
- Szadkowski Wiktor
- Zieliński Artur
- Żaczek Dawid
- Żołowicz Jakub
Klasa 7C
Wychowawca: Skupińska Karolina
- Adamczyk Nikola
- Bardłowski Jakub
- Florczak Igor
- Góral Sandra
- Jędrzejczak Maja
- Kałużny Marcel
- Kluska Jakub
- Kościuk Wiktoria
- Kowalczyk Julia
- Ledzion Dawid
- Lubocha Dawid
- Marszałek Aleksander
- Miklaszewska Zuzanna
- Mirowska Klaudia
- Ocimek Michał
- Okrasa Maja
- Pabin Wiktoria
- Palmowska Wiktoria
- Pietrzak Klaudia
- Rytczak Natalia
- Rzeźniczak Natalia
- Stasiak Ewelina
- Stern Kacper
- Zawodniak Filip
- Zięba Wiktoria
- Żarnik Adrian
Klasa 7D
Wychowawca: Zagórski Piotr
- Charbicka Natalia
- Chmieleska Oliwia
- Czarnecki Adam
- Goleń Bartosz
- Grzegorczyk Jakub
- Jachimiak Anna
- Kralkowski Hubert
- Kubczak Julia
- Łaczkowski Kamil
- Ławiński Sebastian
- Miśkiewicz Natalia
- Niedzielski Bartosz
- Obiedziński Arkadiusz
- Owczarczyk Natalia
- Piotrowska Aleksandra
- Piórkowska Kinga
- Pogoda Sara
- Rokoszny Zuzanna
- Spychalski Kacper
- Stolarczyk Klaudia
- Tybura Oliwia
- Wasiak Natalia
- Więch Patrycja
- Wróblewski Mikołaj
Klasa 7E
Wychowawca: Piestrzeniewicz Anna
- Arikajne Aleksander
- Bałwas Weronika
- Brajczewski Mateusz
- Głogowski Mateusz
- Jóźwiak Daniel
- Kępińska Anna
- Konczarek Natalia
- Kuty Michał
- Kwiatkowski Jakub
- Łastowski Mikołaj
- Morawska Agata
- Nitecka Weronika
- Nowak Adam
- Pędzicki Mateusz
- Piechocki Adam
- Placek Natalia
- Stępniak Patrycja
- Świątek Dagmara
- Waliz Oliwia
- Woźniak Dawid
- Zasłona Karolina
Klasa 7F
Wychowawca: Stasińska Małgorzata
- Andrzejewska Natalia
- Barczuk Zuzanna
- Bieliński Przemysław
- Bodura Aleksandra
- Budka Macieja
- Dawid Karol
- Domińczyk Alan
- Duszak Natalia
- Jagiełło Julianna
- Kochanek Natalia
- Kosiewicz Aleksander
- Kosmalska Zofia
- Kowalska Justyna
- Krysiak Andrzej
- Łoś Zuzanna
- Milczarek Hanna
- Modlińska Julia
- Pawliczak Julia
- Pietrasik Jakub
- Pruski Michał
- Puchała Wiktor
- Rybczyński Michał
- Sobierajski Bartosz
- Stefańska Ines
- Stefańska Weronika
- Stefański Oliwier
- Wieczorek Laura
- Zalewska Ewa
- Zielezińska Julia
- Zuchora Natalia
Klasa 7G
Wychowawca: Okurowska Katarzyna
- Bartos Natalia
- Chmielecki Mateusz
- Cierpikowski Mateusz
- Dobierzewska Kinga
- Domańska Emilia
- Hajdys Jakub
- Karwański Mateusz
- Kilar Patryk
- Kirsz Dominik
- Kowalski Szymon
- Król Barbara
- Krzywania Kamil
- Kwiatkowski Kacper
- Makowska Agata
- Naumowicz Mateusz
- Obijalska Weronika
- Obijalska Wiktoria
- Patera Krystian
- Piech Oliwia
- Pradyszczuk Kacper
- Raj Amelia
- Raj Jakub
- Rybikowska Zuzanna
- Tymejczak Kacper
- Wittych Marcin
- Zagórska Julia
- Złotowski Adrian