24 kwietnia w naszej szkole zagościło 18 uczniów oraz 2 nauczycieli z Danii, którzy przybyli na tygodniową wymianę z zagranicy w ramach projektu „Let’s meet in our countries! – Danish and Polish school cooperation”, przygotowanego przez Elżbietę Leniart, Aleksandrę Balcerską i Michała Bastę. Pierwszego dnia uczestnicy zajęć, wśród których byli również uczniowie klas: IF oraz IIF, wzięli udział w szeregu zabaw i aktywności mających na celu wzajemne poznanie osób z obydwu krajów. Następnie każda osoba miała za zadanie zaprezentować swoje zainteresowania, a na koniec odbyła się wycieczka po Zgierzu, w trakcie której goście z zagranicy mogli zapoznać się z interesującymi miejscami naszego miasta.