W dniu 3 kwietnia 2017r. odbył się już V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów w naszej szkole. Wszystkim uczniom (ich lista w rozwinięciu wiadomości), którzy dostali się do etapu finałowego i ich nauczycielom gratulujemy i zapraszamy na finał w dniu 24 maja 2016 r. (środa). Uczniowie przystępują do etapu powiatowego o godzinie 10.00, dlatego też prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie. Czas przeznaczony na rozwiązanie testu wynosi 45 minut. Etap powiatowy odbywa się na terenie naszej szkoły: Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. 3 Maja 46a w Zgierzu. Finał konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 24 maja po sprawdzeniu prac konkursowych. Laureaci konkursu na szczeblu powiatowym otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 0427162676 lub mailowy: gim2.niemiecki@gmail.com

Imię i nazwisko ucznia Nazwa szkoły
Viktor Bernhard Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Szczawinie
Krzysztof Telbuch Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Szczawinie