Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat rekrutacji na rok szkolny 2017/2018. Od nowego roku szkolnego nasze Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi zostanie przekształcone w Szkołę Podstawową nr 6. Nabór odbędzie się do klas pierwszych, czwartych oraz siódmych szkoły podstawowej. Prosimy o śledzenie szkolnej strony www, która będzie na bieżąco aktualizowana. Ze względu na odbywające się w szkole, w dniach 19, 20, 21 kwietnia 2017 r. egzaminy gimnazjalne wnioski i zgłoszenia sekretariat szkoły przyjmuje w w.w dni od godziny 13-ej. Na stronie pojawiły się wnioski i zgłoszenia do klas pierwszych oraz regulaminy naboru do klasy dwujęzycznej oraz oddziału sportowego.

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018