Z radością oznajmiamy, że nasz Absolwent, Adrian Pal, zgłoszony przez nas do konkursu przeprowadzonego pod patronatem międzynarodowej firmy doradztwa strategicznego, The Boston Consulting Group, dla młodych i kreatywnych Polaków został jego laureatem. W nagrodę, wraz z 9 innymi młodymi osobami weźmie udział w Polish Economic Forum w Londynie. Polish Economic Forum jest największym polskim forum gospodarczym organizowanym poza granicami kraju. Jest miejscem spotkań ekspertów z obszaru polityki, ekonomii oraz biznesu z ambitnymi studentami z całego świata.

Konferencja odbywa się na jednej z najlepszych uczelni świata – London School of Economics, słynącej z organizacji publicznych prelekcji prowadzonych przez naukowców, polityków, artystów, działaczy, społecznych, ekonomistów i biznesmenów. Szkoła zajmuje 25 miejsce wśród najlepszych uczelni Świata (według: The World University Rankings).

adrian