W dniu 8 grudnia 2016 roku uczniowie naszego gimnazjum odwiedzili Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie „Care”, mieszczące się w Zgierzu przy ulicy Dubois 17. Przedświąteczne odwiedziny tej placówki nie mogły być pozbawione świątecznego akcentu, jakim było podarowanie placówce choinki oraz jej udekorowanie przez naszych uczniów według ich własnego pomysłu. Niech ten nasz skromny podarunek, symbol Świąt Bożego Narodzenia, przyczyni się do bardziej radosnego przeżywania magii tych Świąt, zarówno pacjentom i podopiecznym Europejskiego Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie „Care”, jak i jego pracownikom i Zarządowi. Wszystkim życzymy dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności losu.

Społeczność Gimnazjum Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi wyraża podziękowania za bardzo serdeczne i życzliwe nas przyjęcie oraz świąteczne upominki, Państwu: Andrzejowi Łuczyńskiemu – Prezesowi Europejskiego Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie „Care”, oraz Ewie Łuczyńskiej – Prezes Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Care”.

care