W dniu 28 października 2016 roku, w piątek, w godzinach od 9.00 do 14.00 w naszym gimnazjum (Okręg Wyborczy Nr 2) odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Zgierza (kadencja 2016-2018). O trzy mandaty ubiegać się będzie sześciu kandydatów, którzy spełnili wszystkie regulaminowe i proceduralne wymogi, i są to: Aleksandra Jabłońska (klasa 3d), Milena Jatczak (klasa 3d), Izabela Kaźmierczak (klasa 2f), Adrian Pal (absolwent gimnazjum), Zuzanna Staniszewska (klasa 2f), Bartosz Wardęcki (klasa 3b). Informujemy, że wyborcami Radnych do Młodzieżowej Rady Miasta Zgierza mogą być jedynie ci uczniowie, spośród naszej społeczności szkolnej, którzy są mieszkańcami – tylko i wyłącznie – miasta Zgierza.