Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała certyfikat pomyślnego ukończenia III edycji programu WF z klasą w roku szkolnym 2015/2016. W jego ramach szkoła musiała zrealizować listę celów związanych z aktywnością ruchową i wychowaniem fizycznym. W ramach programu uczniowie i uczennice naszej szkoły m.in. kibicowali na żywo polskiej reprezentacji w meczu z Islandią na Stadionie Narodowym, została zorganizowana debata na temat oczekiwań uczniów i nauczycieli związanych z wychowaniem fizycznym oraz mieliśmy przyjemność gościć osoby na co dzień związane ze sportem zawodowo. Więcej informacji na temat naszego udziału w projekcie można znaleźć na blogu WF-u z klasą. Dziękujemy wszystkim uczniom, uczennicom oraz nauczycielom biorącym udział w programie za zaangażowanie!

wfzklasa2