Dziś o godzinie 9.00 odbyło się w naszym gimnazjum uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas drugich i trzecich. Pomimo piekącego słońca wszyscy przybyli na uroczystość w dobrych humorach – w końcu już dzisiaj rozpoczynają się wakacje, czyli ulubiony okres gimnazjalistów :) . Po przemowie pani dyrektor Haliny Sypki odbyło się oficjalne wręczenie świadectw i nagród najlepszym uczniom, a następnie obejrzenie filmu przygotowanego przez Samorząd Uczniowski. Na uroczystości pojawili się również goście: Zastępca Prezydenta Miasta Zgierza Bohdan Bączak i ksiądz Andrzej Blewiński. Dziękujemy również przewodniczącej Rady Rodziców Beacie Rumińskiej i wszystkim rodzicom działającym aktywnie przez cały rok na rzecz szkoły.