W dniu dzisiejszym odbyło się zakończenie klas trzecich, które odebrały ostatnie świadectwa i dyplomy w naszym gimnazjum. Obok radości i dobrych humorów z powodu rozpoczęcia wakacji nie brakowało również nostalgii i wspomnień z ostatnich trzech lat, które minęły w mgnieniu oka. Po rozdaniu świadectw odbyła się część artystyczna, w której uczniowie humorystycznie przedstawili wspomnienia związane ze szkołą. W rozwinięciu można obejrzeć galerię z zakończenia. Życzymy naszym absolwentom samych sukcesów w dalszym życiu i nauce!

Serdecznie dziękujemy Rodzicom obecnym podczas dzisiejszej Uroczystości. Panu Prezydentowi Miasta Zgierza, Przemysławowi Staniszewskiemu, za wręczenie świadectw i nagród. Panu Andrzejowi Piłacikowi – Przewodniczącemu Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji, Ks. Janowi Czekalskiemu za przyjaźń i chęć uczestnictwa w tak ważnym dla nas wydarzeniu. Serdeczne podziękowania składamy naszemu Sponsorowi, Panu Michałowi Popławskiemu, dzięki któremu mogliśmy, w tak wyjątkowy sposób, uhonorować naszego już Absolwenta. Życzymy Wszystkim, nie tylko spektakularnych sukcesów, ale przede wszystkim godnego, dobrego życia.

Przedstawienie przygotowane przez uczniów

Ślubowanie