We wtorek 10 maja odwiedzili nas bardzo mili goście – grupa Przedszkolaków z zaprzyjaźnionego Przedszkola Nr 9 w Zgierzu. Nasi uczniowie często odwiedzają swoich bardzo młodych kolegów organizując im różne zabawy i konkurs. Nareszcie przyszedł czas na rewizytę. Przedszkolaki z pewną obawą przekroczyły tajemne wrota do krainy Wielkoludów, ale szybko przełamały pierwszy stres, a wszystko za sprawą warsztatów plastycznych, podczas których, przy pomocy uczniów klasy artystycznej, wykonywały prace przestrzenne z materiałów wtórnych. Nad wszystkim czuwała Pani Joanna Sujecka, która z właściwą sobie sympatią i życzliwością „ogarniała” naszych przesympatycznych Gości. Kolejne atrakcje czekały dzieci w klasie biologicznej. Wiele emocji wzbudził oczywiście szkielet i fantom, który momentalnie został pozbawiony organów wewnętrznych :) .

Więcej zdjęć możecie obejrzeć na naszym profilu FB.