W rozwinięciu wiadomości znajduje się lista osób zakwalifikowanych do etapu powiatowego IV Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów. Przypominamy, że odbędzie się on w dniu 24 maja 2015 r. (wtorek). Uczniowie przystępują do etapu powiatowego o godzinie 10.00, dlatego też prosimy o odpowiednio wcześniejsze przybycie. Czas przeznaczony na rozwiązanie testu wynosi 45 minut. Etap powiatowy odbywa się na terenie naszej szkoły: Gimnazjum nr 2 im. J.Kochanowskiego w Zgierzu z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. 3 Maja 46a w Zgierzu.Finał konkursu i ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 24 maja po sprawdzeniu prac konkursowych. Laureaci konkursu na szczeblu powiatowym otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 0427162676 lub mailowy: gim2.niemiecki@gmail.com.

Lista uczniów zakwalifikowanych do etapu powiatowego

IV Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Imię i nazwisko ucznia Nazwa szkoły
Sonia Bekrycht Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Szczawinie