24 września na Malince odbyła się inauguracja sportowego roku szkolnego 2015/2016. Jak zwykle z tej okazji zostały rozegrane indywidualne biegi przełajowe, w których dziewczęta miały do pokonania dystans 1000 metrów, a chłopcy 1500 metrów. Świetnie zaprezentowały się uczennice naszego gimnazjum. Sandra Ścigalska zajęła indywidualnie II miejsce. Dobry wynik oraz solidna postawa pozostałych zawodniczek – Natalii Romańskiej, Weroniki Wasilewskiej, Karoliny Szymczak oraz Wiktorii Widawskiej, sprawiły, że dziewczęta wywalczyły III miejsce w powiecie w kategorii drużynowej.

Podobnie, jak rok temu Sandra będzie reprezentować naszą szkołę w finałach wojewódzkich, które odbędą się w Uniejowie. Gratulujemy sukcesów!