W kwietniu bieżącego roku uczniowie naszej szkoły – Sara Ornowska i Martyna Urbaniak z klasy I A, Martyna Guźniczak z klasy I C, Zuzanna Bąk z klasy I D i Daniel Laskowski z klasy III E – wzięli udział w powiatowym konkursie literackim pod hasłem: „Miłość pisze różne wiersze”. W ramach Tygodnia Bibliotek oraz przypadającej w maju 80-tej rocznicy urodzin Haliny Poświatowskiej, w Filii Nr 1 Miejsko–Powiatowej Biblioteki Publicznej w Zgierzu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu.

01

Jury, pod przewodnictwem pani Jolanty Jędrzejewskiej, postanowiło przyznać wyróżnienie Martynie Urbaniak za wiersz pt. „Wirtualna miłość”. Nagrody, dyplomy oraz podziękowania wręczała pani Dyrektor Dorota Abramczyk. Gościem specjalnym był pan Kamil Wojciechowski, współtwórca Klubu Poetyckiego „ANI SŁOWA”. Opowiedział zgromadzonym kilka słów na temat działalności tej grupy oraz zachęcił młodzież do rozwijania swojej poetyckiej pasji.

Więcej w zakładce Biblioteka (Fotoreportaże).