Świetnie zaprezentowali się piłkarze i piłkarki naszej szkoły w turnieju piłki nożnej Coca-Cola Cup. Zarówno męska, jak i żeńska drużyna nie dały żadnych szans rywalom zajmując pierwsze miejsca w grupach, w których nie brakowało szkół sportowych. Nasze gimnazjum zapewniło sobie tym samym awans do kolejnej rundy turnieju. Wyniki i składy drużyn znajdują się w rozwinięciu wiadomości.

Drużyna dziewczyn zajęła pierwsze miejsce w grupie uzyskując komplet 12 punktów. Nasze gimnazjum najpierw zwyciężyło 2:0 z Parzęczewem, następnie 5:0 z Gimnazjum nr 29 w Łodzi, a na koniec pokonały dwie szkoły sportowe – Szkołę Mistrzostwa Sportowego im. Marcina Gortata w Łodzi (4:0), a następnie Sportowe Gimnazjum nr 2 w Głownie (aż 6:0).

Lista zawodniczek:

Natalia Frontczak, Wiktoria Janiak, Wiktoria Widawska, Paulina Szymczak, Klaudyna Pręciuk, Anna Rutkowska, Natalia Janiszewska, Julia Galusińska, Weronika Lichy, Paulina Sandelewska.

reprezentacja dziewczyn

Bardzo dobry wynik uzyskała również drużyna męska. Chłopcy najpierw wygrali 5:0 z Gimnazjum nr 3 w Zgierzu, następnie rozbili 6:1 Zespół Szkół z Leśmierza, po czym zremisowali 2:2 z Gimnazjum w Parzęczewie i wygrali 3:2 z Gimnazjum nr 1 w Ozorkowie.

Lista zawodników:

Adam Jaorszewski, Adrian Jachnik, Kamil Osendowski, Norbert Błaszczyk, Jan Kowalski, Norbert Szadkowski, Damian Ignaczak, Dominik Kacuk, Mateusz Barzyński, Daniel Doniak.