W dniu 11 grudnia 2013r. został zakończony projekt edukacyjny Praca i obowiązki wolontariusza w schronisku Medor. W projekcie udział wzięli uczniowie klas IIC – Magdalena Bauman i Natalia Walczewska oraz z klasy II E Aleksandra Dąbrowska, Aleksandra Machnio, Patrycja Górska oraz Bartosz Bielicki.

logo

Celem projektu było przekazanie karmy i innych akcesoriów dla schroniska ”Medor Przyjaciele Bezdomnych Zwierząt” przy ulicy Uroczej 9 w Zgierzu. Zorganizowaliśmy tę zbiórkę z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Chcieliśmy tym gestem sprawić radość podopiecznym fundacji by mogli poczuć razem z nami magię Świąt. Był to prezent od uczniów naszej szkoły, Jednocześnie chcieliśmy wszystkim uzmysłowić, że o zwierzęta trzeba dbać przez cały rok.

Tekst: Magdalena Bauman.

Więcej informacji na temat samego schroniska Medor znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.