Zapraszamy do głosowania na film „Czarujący z okruchów” , zrealizowany przez uczniów naszej szkoły w konkursie TESCO dla szkół. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.tescodlaszkol.pl potem zalogować się i codziennie oddać swój bezcenny głos. W rozwinięciu wiadomości znajduje się link do filmu oraz informacje o konkursie.

Film konkursowy nakręcony przez naszych uczniów i uczennice można obejrzeć pod tym adresem. Konkurs Tesco dla szkół odbywa się już po raz jedenasty. Jego celem jest propagowanie pozytywnych postaw i zaangażowanie w ten cel młodzieży szkolnej. W tym roku konkurs tematem przewodnim konkursu jest przeciwdziałanie marnowania żywności. Nagrodami dla najlepszych szkół jest sprzęt dydaktyczny. Więcej informacji na temat całego projektu znajduje się na oficjalnej stronie.