Miło nam poinformować, że wśród stypendystów Rady Miasta Zgierza oraz Firmy Brenntag znalazła się duża grupa naszych uczniów i absolwentów. Stypendium Rady Miasta Zgierza otrzymali – Amelia Dublicka, tegoroczna absolwentka  oraz Szymon Pawluczyk, uczeń klasy 8b – są to finaliści Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu z Języka Angielskiego. Stypendium Firmy Brenntag dla uczniów osiągających bardzo dobre wynik w nauce i sukcesy w rożnych dziedzinach otrzymało 22 stypendystów.

Z. Adamczewska, O. Bartkiewicz, A. Bartniak, K. Fornalska, H. Fortuna, M. Gołębiowski, Daniel Goss, Dominik Goss, J. Górska, J. Graczyk, H. Graczyk, Sz. Kosiewicz, P. Łysio, K. Majewska, A. Pabjańczyk,  H. Siuda, M. Tymińska, I. Wacławiak, N. Walczak, A. Zawisza.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!