Z radością informujemy, że w wolnych, tajnych i bezpośrednich wyborach, Społeczność Szkolna wybrała swoje Przewodniczące. Otóż, ogłaszamy całemu Światu, że Przewodniczącymi Samorządu Uczniowskiego SP6, w roku szkolnym 2020/2021, z wynikiem 61% głosujących, zostały: Róża Wasiak i Nikola Nowacka z kl. 8a. Funkcje zastępców obejmą: Weronika Cnotka z kl. VII b oraz Marcel Pietrzak z kl. IV b. Pozostali Kandydaci zostaną Ministrami, a odpowiedzialne zadania, otrzymają w najbliższym czasie.

Przypominamy jednocześni, że Samorząd Uczniowski stanowią wszyscy Uczniowie Szkoły, dlatego też Opiekunowie tegoż zacnego gremium, zapraszają serdecznie do współpracy każdą, chętną do pracy Osobę, z sercem pełnym zapału i głową otwartą na wszelkie szalone pomysły. Opiekunowie SU składają podziękowania: Milence i Agnieszce z kl. VIII b oraz Dagmarze i Basi z kl. IV c, które pomogły zebrać i przeliczyć głosy.