Zgierscy Funkcjonariusze Policji Powiatowej w Zgierzu wspólnie ze Szkołą Podstawową Nr 6 w Zgierzu zorganizowali Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Powiatu Zgierskiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Zgierzu. Formuła turnieju zakładała tzw. rozgrywkę „każdy z każdym”. Celem turnieju było propagowanie piłki nożnej wśród dzieci szkół podstawowych rocznik 2010 i młodszych, wychowanie przez sport oraz przestrzeganie zasady fair-play .  Zwycięzcą turnieju została reprezentacja SP 6 w Zgierzu.

Gratulujemy całej reprezentacji  ze szczególnymi brawami dla najlepszego bramkarza, Krzysztofa Frątczaka, który nie wpuścił ani jednej bramki w całym turnieju oraz króla strzelców, Karola Michalaka. Dodatkowym ogromnym atutem imprezy był piknik pod hasłem Bezpieczne Ferie. Uczniowie mogli porozmawiać z policjantami, przymierzyć kompletny strój policjanta, przypomnieć zasady udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej pod fachowym okiem ratowników Łęczyckiego WOPR oraz poznać techniki ratownicze prezentowane przez strażaków.