Miło nam poinformować, że Szymon Felkowski, uczeń oddziału sportowego 5A, został Mistrzem Zgierza Szkolnego Skills Challenge, czyli turnieju sprawnościowego dedykowanego dzieciom w szkołach podstawowych organizowanego przez Fundację Marcina Gortata „Mierz Wysoko”. Turniej odbył się w SP 8 w Zgierzu. W zawodach prowadzonych przez trenerów związanych z Marcinem Gortatem, wzięła udział większość zgierskich szkół podstawowych. Celem akcji jest zachęcenie uczniów do aktywniejszego uczestnictwa w podnoszeniu sprawności fizycznej.

Zwycięzcy w klasyfikacji dziewcząt i chłopców wezmą udział w treningu prowadzanym przez zawodnika NBA MARCINA GORTATA. Ogromnie cieszymy się z sukcesu naszego ucznia. Gratulujemy!