Minął już miesiąc odkąd uczniowie klasy 1 b i 1c rozpoczęli wspaniałą przygodę z wodą na basenie. Dzieci mają już za sobą naukę wchodzenia do wody, oswajanie z wodą, pierwsze zanurzania głowy pod wodę, pierwsze skoki do wody. Potrafią już utrzymać się na wodzie leżąc na grzbiecie, a nawet próbują przepłynąć kilka metrów, uczą się właściwego oddychania. Uzupełnieniem zajęć są gry i zabawy z wykorzystaniem dodatkowych przyrządów: piłek, desek, pływaczków, makaronów.

Pierwszaczki powoli pokonują lęk przed wodą, co jest gwarancją sukcesu i idealnego pływackiego startu. Warto podkreślić, że wśród nich są już tacy, którzy pływają z deską na „głębokiej” wodzie. Gratulujemy i czekamy na następnych śmiałków!