Dwanaście trzyosobowych drużyn z najmłodszych klas walczyło na smaki i umiejętności kulinarne. Prowadząca to niezwykłe wydarzenie pani Anna Karwala – dietetyk z pomocą pani Marty Jasińskiej przygotowały dla uczestników mnóstwo warzyw i owoców oraz wspaniałych, zdrowych dodatków, które wykorzystywane były w III etapach konkursu. W dwóch pierwszych konkurencjach uczniowie wykazali się znajomością smaków i nazw warzyw i owoców wskazywanych przez panią Anię. W trzeciej konkurencji mali kucharze musieli wykazać się ogromną kreatywnością, umiejętnościami kulinarnymi i estetycznymi, dzięki którym każda drużyna wyczarowała wspaniałe i zdrowe znakomitości na swoich talerzach.

Przyglądające się bacznie wszystkim uczestnikom Jury miało niemały problem z wyłonieniem najlepszej drużyny. I tak po długich i burzliwych naradach Jury pod przewodnictwem Naczelnika Wydziału Edukacji i Młodzieży w Zgierzu pana Marka Lipca ogłosiło wyniki.

Pełna galeria zdjęć na szkolnym Facebooku.

I MIEJSCE w eliminacjach szkolnych MASTER CHEF KIDS zdobyli uczniowie klasy II B
KACPER BARAŃSKI
MIKOŁAJ GRODKOWSKI I
MARCEL PIETRZAK, i to właśnie oni będę reprezentować naszą szkołę na Pikniku Miejskim 19 maja br.

II MIEJSCE zajęła drużyna z klasy I A.

III MIEJSCE zajęła drużyna z klasy I C.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych kulinarnych przygód i sukcesów.