Miło nam poinformować o sukcesie naszych uczniów w VII Turnieju Wiedzy o „Żołnierzach Wyklętych” im. ks. prał. płk. Stanisława Czernika ps. „Burza”, pod honorowym patronatem: Posłów RP Piotra Polaka, Beaty Matusiak-Pieluchy, Senatora RP Macieja Łuczaka, Łódzkiego Kuratora Oświaty dr Grzegorza Wierzchowskiego, dowódcy 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej płk. Pawła Wiktorowicza oraz IPN Oddział Łódź.

W Konkursie zorganizowanym z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” (1 marca 2019 roku) wzięło udział 258 uczniów ze wszystkich typów szkół. Jego Laureatem został, z drugim wynikiem – Michał Pruski (klasa 8f), zaś wyróżnienie uzyskał jego kolega klasowy – Aleksander Kosiewicz. Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne!