W piątek 08 marca w Szkole Podstawowej nr 6 odbyła się V edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego z Elementami Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Konkurs był na bardzo wysokim poziomie, aż cztery osoby uplasowały się na miejscu trzecim. Oto zwycięzcy – pierwsze miejsce zajęła Konstancja Kula ze Szkoły Podstawowej w Giecznie, uczennica pani Jolanty Sochali; drugie miejsce zajął Szymon Pawluczyk ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Zgierzu, uczeń pana Michała Rzeźniczaka, trzecie miejsce zajęli ex quo: Angelika Krzyżaniak i Antoni Pawlak ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Zgierzu, uczniowie pana Michała Dolacińskiego oraz Diana Chudzik i Kacper Golema ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ozorkowie, uczniowie pani Iwony Kopczyńskiej. Zwycięzcom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za pracę jaką wkładają w naukę języka angielskiego oraz za udział w naszym konkursie. Opiekunów z kolejnymi podopiecznymi zapraszamy za rok na szóstą już edycję tego konkursu.