7 marca naszą Szkołę odwiedzili mili Goście – przyszli Uczniowie klas 1, 4, 5, 6 i 7 wraz ze swoimi Rodzicami. Na początku Pani Dyrektor Halina Sypka powitała wszystkich na sali gimnastycznej i omówiła jak funkcjonuje nasza Placówka. Następnie Goście, pod opieką naszych wspaniałych szkolnych Przewodników, zwiedzili sale lekcyjne, świetlice i wszystkie ciekawe miejsca a także porozmawiali z nauczycielami i przyszłymi wychowawcami. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy się poznać. Mamy nadzieje, że 2 września spotkamy się na uroczystym otwarciu Roku Szkolnego 2019/2020.

Aby zostać Uczniem naszej Szkoły należy: pobrać z Sekretariatu albo ze strony internetowej odpowiednie dokumenty, wypełnić je i przekazać naszej przesympatycznej Pani Sekretarce. Mądre przysłowie mówi: nie czekaj! Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj. Czekamy na Was i do zobaczenia.

Zachęcamy też do obejrzenia materiału przygotowanego przez TV Centrum.