W dniu 21 czerwca pożegnaliśmy 3 klasy gimnazjum. Wiele wzruszających chwil, ciepłych słów i niestety pożegnań wpłynęło na atmosferę uroczystości. Było bardzo pięknie i podniośle. Dziękujemy Wam za te trzy lata nauki w Naszej Szkole, życzymy Wam powodzenia i wspaniałego życia. Będziecie zawsze miłymi Gośćmi w SP6 (zdjęcia z uroczystości zamieścimy, jak tylko dostaniemy). Miniony Rok Szkolny był rokiem w którym w naszej Placówce pojawiły się Pierwszaczki. Mamy nadzieję, że ten trudny moment rozpoczęcia nauki był dla Nich dobrym czasem, że zaaklimatyzowały się w Szkole. Dziękujemy szczególnie Rodzicom, którzy dzielnie nas wspierali i pomagali we wszystkich naszych działaniach.

Z radością powitaliśmy także naszych sportowców z klasy 4a. Stanowią przesympatyczny zespół, który fantastycznie reprezentuje i promuje naszą Szkołę. Klasy 7 i 2 Gimnazjum, to nasze starszaki. Super się z wami pracuje. Dziękujemy wam pięknie za zaangażowanie. Życzymy wszystkim dobrych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.